Chcete sa niečo spýtať? Obráťte sa na odborníka +420 493 799 457

Bezfarebné laky

Povrchové bezfarebné laky

Prvotriedne povrchové bezfarebné laky sa v rámci systému renovácie hliníkových kolies RIMCO používajú ako posledná, teda tretia vrstva.
Povrchové bezfarebné tekuté laky sa vyrábajú s použitím tých istých živíc a riedidiel ako základné farby. Z tohto dôvodu majú analogické vlastnosti náteru (termosetové charakteristiky, dobrá priľnavosť k základným farbám, veľmi veľká efektívnosť, veľmi vysoká odolnosť voči UV žiareniu, veľmi dobré mechanické vlastnosti a chemická odolnosť nového náteru), a k tomu sa vyznačujú vysokou priehľadnosťou, vďaka čo sa nemení základná farba. Predávajú sa v rôznych stupňoch lesku, napr. hlboké matné či polomatné prevedenie alebo vysoký lesk.  

Povrchové bezfarebné laky

Bezfarebné povrchové práškové laky sú tiež vysokošpecializovanými produktami, ktoré sa v rámci systému RIMCO používajú ako tretia vrstva. Vyznačujú sa najmä veľmi vysokou priehľadnosťou (najmä akrylová prášková farba), vďaka čomu si kolesá po aplikácii bezfarebného laku zachovávajú nanesenú základnú farbu RIMCO. Tieto práškové farby boli vyvinuté tak, aby sa nanášali elektrostatickou metódou, pričom majú veľmi dobrú priľnavosť k základným farbám, ďalej sa rovnomerne rozlievajú po povrchu a náter má skvelé mechanické vlastnosti a charakteristiky chemickej odolnosti.

Bezpečnostných

údajov

Pozrieť si súbory na stiahnutie >

Kontakt

RIMCO RIMS RENOVATION SYSTEM

 

RimCo distributor:

 


P.U.P. spol. s.r.o.

Prostřední Nová Ves 112

507 81 Lázně Bělohrad

CZECH REPUBLIC

tel. +420 493 799 457

e-mail: pup@pup.cz

Stránka používa súbory cookies z dôvodu poskytovania služieb. Podmienky uchovávania alebo prístupu k súborom cookies si môžete nastaviť vo vašom prehliadači.
Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

Súhlasím